Berceste Butik Sınıflar

BERCESTE BUTİK SINIFLARIMIZ

Berceste Butik Sınıflarımızda sadece ÖABT Edebiyat ve Türkçe dersleri verilmektedir. Bu sınıflara kaydolan arkadaşlarımız aşağıdaki imkânlardan yararlanabilirler:

1. Berceste Akademi tarafından uzaktan eğitim yoluyla verilen Genel Yetenek, Genel Kültür ve Eğitim Bilimlerinin video (kayıt) derslerine ücretsiz kaydınız yapılır.

2. Roman Çözümleme ve ÖABT (Edebiyat/Türkçe) derslerini de ücretsiz (kayıttan) edinebileceksiniz.

3. Kadromuzca hazırlanan ve İsem Yayınlarından çıkacak olan Türk Dili ve Edebiyatı/Türkçe Konu Anlatımlı Modüler Set başta olmak üzere, Berceste Soru Bankası ve Berceste Denemelerin de içinde olduğu 12 kitap verilir (kitap sayısı 13-14 olabilir, fakat 12’nin altına düşmez).

4. Vereceğimiz kitapların bir kısmı KPSS/ÖABT kitapları iken bir kısmı ise akademik kitaplardır. Bunlar bazı makale kitaplarının da arasında bulunduğu farklı derslerin kitapları olacaktır.

5. Öğrencilerimize verdiğimiz 45 ÖABT denemesinden 15 tanesi bizim nezaretimizde sınıfta öğrenciye çözdürülür ve sonuçlar değerlendirilir. Bunların aylık dökümüne göre performansınız belirlenir ve programınız güncellenir.

6. Genel Yetenek derslerinden matematik, genel kültür derslerinden ise tarihten 2017 Nisan ayı sonunda birkaç günlük yoğunlaştırılmış program dersi verilecektir.

7. 180 saat dersin verildiği butik sınıflarda sizler için uygun ders çalışma ortamı mevcuttur, dilediğiniz zaman gelip ders çalışma salonunda yahut sınıfınızda ders çalışabilirsiniz.

8. Dersler haftada iki gün olacaktır. Eski Türk Edebiyatı, Oğuzhan KIRLI; Türk Halk Edebiyatı, Hidayet AYDIN; Yeni Türk Edebiyatı, Serdar AYGÜN ve Eski Türk Dili, Kadir KISA tarafından verilecektir.

NOT: Kayıtlar Berceste Akademi’de gerçekleştirilmektedir. Detaylar için randevu talep ediniz. (Telefon: 0312 911 3459 – 0507 091 4928)

Berceste Akademi

Ziya Gökalp Cad. Adakale Sokak Fidanlık Mah. No:27/6 Çankaya/ANKARA

www

oguzhanhoca.net
bercesteakademi.com

Biz

Edebiyat ÖABT sistemine geçildiği günden bugüne sizlerle burada Berceste Edebiyat Akademisi olarak daima sırt sırtayız.

Facebook Hesaplarımız:

 

İrtibat

Aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle anında irtibat kurabilirsiniz:
  iletisim(@)bercesteakademi.com
  +90312 911 34 59
  +90312 911 34 59