Soru Çözüm / Seminer Sınıfı

Merhaba,

soru cozum seminer edebiyat sinifSoru Çözüm Sınıfı,  10-13 Temmuz 2016 tarihindeki seminer sorularının çözümünü de içereceği için aynı zamanda bir Soru Çözüm/Seminer Sınıfıdır. Bu sınıf, sadece soru çözüm videolarından ibaret değildir. Videolar yanında rehberlik (sistemli çalışma, motivasyon dersleri), online denemeler ve taramalar, hız testleri, yazar-eser karşılaştırma soruları, eski edebiyat eser değerlendirmesi gibi uygulamalar da bulunmaktadır. Bu sınıfta aynı zamanda Kelime Avı uygulamasıyla kendi kelime düzeyinizi yüzlerce kişi arasında değerlendirme imkanına da sahipsiniz. Bunun yanında belli aralıklarla yayınlanan İpuçları notları da otomatik olarak sayfanıza düşmektedir. Bu sınıfta kayıtlı derslerin tamamı değil, sadece soru çözüm dersinden ibaret olanlar bulunur. Soru Sor ve Dosyalar butonu bu sınıfta bulunmamaktadır. Ödevler kısmı da çoğu kez Dosyalar bölümündeki testleri ya da dokümanları işaret ettiği için bu sınıfta bulunmamaktadır. Bu sınıftaki soru çözüm videoları derslerine göre tasnif edilmiştir. 
Bazı şeyler var ki anlatmak sadece bir tariften ibarettir. Öğrenmenin ve tecrübenin en kısa yolu ise yaşamaktır. Soru Çözüm Sınıfındaki bilgi ve püf noktalar size çok şey katacaktır. 
Soru Çözüm Sınıfında buluşmak dileğiyle.. 
NOT: Canlı ders ve kayıttan ders öğrencilerimizin bu sınıfa üye olmasına gerek yoktur. Zaten Soru Çözüm Sınıfındaki videolar diğer sınıfların videolarından seçilmektedir. Dolayısıyla bu sınıftaki uygulamaların tamamı ve daha fazlası diğer sınıflarımızda mevcuttur.

Berceste Akademi

Çankaya/Ankara

www

oguzhanhoca.net
bercesteakademi.com

Biz

Edebiyat ÖABT sistemine geçildiği günden bugüne sizlerle burada Berceste Edebiyat Akademisi olarak daima sırt sırtayız.

Facebook Hesaplarımız:

 

İrtibat

Aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle anında irtibat kurabilirsiniz:
  iletisim(@)bercesteakademi.com
  +90312 911 34 59
  +90312 911 34 59