KPSS (GY-GK-EB) UZAKTAN EĞİTİMDE SİZLERLEYİZ

gk gy egitim bilimleri kpss


        2013 senesinden beri www.oguzhanhoca.net üzerinden sizlerle hep Türk Dili ve Edebiyatı dersi işledik. Bu süreçte yüzlerce öğretmen adayının MEB sınıflarında öğrencileriyle bir araya gelmesi için köprü olduk. Ve bu sene (2016-Ekim) uzaktan eğitim halkamiza KPSS derslerini de dahil ettik. Buna karar vermemizde özellikle Türk Dili ve Edebiyatı branşından öğrencilerimizin Genel Kültür, Genel Yetenek ve Eğitim Bilimleri derslerine duydukları ihtiyaç olmuştur. Bu nedenle öğrencilerimize (Edebiyat/Türkçe herhangi bir ders aldıklarında) %50 indirim uygulanmaktadır. Bu indirim sürelidir. (10 Ekim'e kadar). Fakat sonrasında aynı oranda indirim uygulanmasa da öğrencilerimize yönelik avantajlı kayıtlar, sezon sonuna kadar devam edecektir. KPSS konusunda şunu da ifade etmek isteriz: Son yıllarda youtube ortamında yüzlerce ücretsiz video bulunmaktadır. Biz sadece video dersi veren bir oluşum değiliz. Uzaktan Eğitim sistemimiz sizi disiplin ve rehberlik yönünden ders çalışmaya teşvik eden, bulunduğunuz ya da başladığınız yer ile geldiğiniz yer arasındaki mesafenin ne olması gerektiğini size gösteren bir programdır. Başarınız daim olsun.

Detaylı incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz:

www.bercesteakademi.com

Örnek Dersler

edebiyat uzaktan eğitim

        Sitemimiz üzerinden yapılan serbest dersleri ve seminer soru çözümleri derslerimizi örnek dersler bölümünden takip edebilirsiniz.

 

 

Türkçe ÖABT 2018

2018 Türkçe ÖABT
TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI – TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

GİRİŞ

Uzaktan Eğitim sistemimiz 2013-2014 eğitim öğretim senesinde Türk Dili ve Edebiyatı branşında eğitim vermeye başlamış ve aynı sene içinde 3 canlı ders grubuyla bu süreci tamamlamıştır. 2014-2015 eğitim öğretim döneminde de 2 canlı ders (Bilge Kağan Sınıfı, Oğuz Kağan Sınıfı) ve 2 kayıttan takip sınıfı (Hüsn ü Aşk Sınıfı, Nesimi Sınıfı) olmak üzere eğitim vermiş ve yaklaşık 200’den fazla kişinin atanmasına vesile olmuştur. Bu sene (2015-2016 sezonunda) bir önceki seneye oranla daha yüksek sayıda atanan öğrencimizi olacağını düşünüyoruz. 2018 senesinde aynı kadroyla ama daha güçlü bir sistem, daha hızlı bir erişim tekniğiyle karşınızdayız. 2017-2018 senesinde Türk Dili ve Edebiyatıders saatlerinde ve öğrenciye verilen yayın sayısında artış olacaktır. 

Edebiyat ÖABT 2017


2017 ÖABT
TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI – TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

GİRİŞ

Uzaktan Eğitim sistemimiz 2013-2014 eğitim öğretim senesinde Türk Dili ve Edebiyatı branşında eğitim vermeye başlamış ve aynı sene içinde 3 canlı ders grubuyla bu süreci tamamlamıştır. 2014-2015 eğitim öğretim döneminde de 2 canlı ders (Bilge Kağan Sınıfı, Oğuz Kağan Sınıfı) ve 2 kayıttan takip sınıfı (Hüsn ü Aşk Sınıfı, Nesimi Sınıfı) olmak üzere eğitim vermiş ve yaklaşık 200’den fazla kişinin atanmasına vesile olmuştur. Bu sene (2015-2016 sezonunda) bir önceki seneye oranla daha yüksek sayıda atanan öğrencimizi olacağını düşünüyoruz. 2017 senesinde aynı kadroyla ama daha güçlü bir sistem, daha hızlı bir erişim tekniğiyle karşınızdayız. 2016-2017 senesinde Türk Dili ve Edebiyatıders saatlerinde ve öğrenciye verilen yayın sayısında artış olacaktır. 

Bir Sosyal Sorumluluk Adımı

sosyal sorumluluk

BİR SOSYAL SORUMLULUK ADIMI

        Bilindiği gibi sosyal sorumluluk alanları eğitim, sağlık ve çevre konularında ortak faydaya hizmet eden uygulamalardan ve projelerden oluşur. Temel esas, sorumluluk almak ve yapmaktır. Biz de bu bağlamda ÖABT sahasında mücadele eden arkadaşlarımıza küçük bir katkıda bulunmak istedik. Aslında onların sayesinde başkalarına küçük bir katkıda bulunmaya çalışacağız.

Son Hamle Sınıfı

chess1
 
İndirimli Kayıtlarımız Başladı
4 Mayıs - 1 Haziran tarihleri arasında 350 TL yerine 150 TL'ye kaydolun. 
Son Hamle Sınıfı canlı ders sınıfı değildir. Kayıttan ders sınıfıdır. Fakat ücretsiz kitap edinme dışında canlı ders grubunun bütün imkanlarına sahiptir. 

Edebiyat ÖABT Tekrar Kampı 2016

edebiyat oabt kamp

Son Tekrar Semineri 4 gün sürecek olup Yeni Türk Edebiyatı Serdar Aygün, Türk Halk Edebiyatı Hidayet Aydın, Eski Türk Dili ve Eski Türk Edebiyatı Oğuzhan Kırlı,

Fonksyonel Öğrenci Paneli

 

ÇOK YÖNLÜ ÖĞRENCİ PANELİ

ogrenci paneli edebiyat oabtMerhaba, bu yazıda www.oguzhanhoca.net uzaktan eğitim sitesindeki öğrenci panelinde yer alan uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Panelde çok kullanılan butonlar önem derecesine göre sıralanmıştır. Bu yüzden karma bir anlatım yerine bu sıralama takip edilecektir.

Soru Çözüm / Seminer Sınıfı

Merhaba,

soru cozum seminer edebiyat sinifSoru Çözüm Sınıfı,  10-13 Temmuz 2016 tarihindeki seminer sorularının çözümünü de içereceği için aynı zamanda bir Soru Çözüm/Seminer Sınıfıdır. Bu sınıf, sadece soru çözüm videolarından ibaret değildir. Videolar yanında rehberlik (sistemli çalışma, motivasyon dersleri), online denemeler ve taramalar, hız testleri, yazar-eser karşılaştırma soruları, eski edebiyat eser değerlendirmesi gibi uygulamalar da bulunmaktadır. Bu sınıfta aynı zamanda Kelime Avı uygulamasıyla kendi kelime düzeyinizi yüzlerce kişi arasında değerlendirme imkanına da sahipsiniz. Bunun yanında belli aralıklarla yayınlanan İpuçları notları da otomatik olarak sayfanıza düşmektedir. Bu sınıfta kayıtlı derslerin tamamı değil, sadece soru çözüm dersinden ibaret olanlar bulunur. Soru Sor ve Dosyalar butonu bu sınıfta bulunmamaktadır. Ödevler kısmı da çoğu kez Dosyalar bölümündeki testleri ya da dokümanları işaret ettiği için bu sınıfta bulunmamaktadır. Bu sınıftaki soru çözüm videoları derslerine göre tasnif edilmiştir. 

Berceste Edebiyat Soru Bankası 2016 - Oğuzhan Kırlı

Merhaba,

berceste soru22

Burada Berceste Çözümlü Soru Bankası 2016 baskısının bazı sayfalarını göreceksiniz.Ön Söz kısmında da belirtildiği gibi 2015 baskısından farklı olarak Berceste Sorulara alan eğitimi ve özellikle Eski Türk Dili ve Türk Halk Edebiyatı kısmına sorular eklenmiş, diğer kısımlardaki (Eski Türk Edebiyatı, Yeni Türk Edebiyatı) sorulara çok dokunulmamıştır. Sadece bu iki bölümde tespit edilen dizgi hataları giderilmiş ya da bazı çözümler yeniden düzenlenmiştir. Kitabın bütün çözümleri gözden geçirilmiş ve yine gerektiği yerde düzenleme, değişiklik yapılmıştır. İsem Yayınlarının Berceste Serisi, 15'li deneme, yaprak test ve konu anlatımlı kitaplarla devam edecektir.

ATTİLA İLHAN (CANLI DERS) SINIFI 31 OCAK’TA

attilailhan

ATTİLA İLHAN (CANLI DERS) SINIFININ DERSLERİ 31 OCAK’TA

Uzaktan Eğitim programımızın son canlı ders sınıfı 31 Ocak’ta başlayacaktır. Bu canlı ders sınıfının kayıttan takip sınıfı ise Korkut Ata Sınıfıdır. 31 Ocak’ta başlayacak olan ilk ders Eski Türk Dilinden olup başlangıçta dersin içeriği ve çalışma stratejisi konularında bilgi verilecek, ardından Eski Türk Edebiyatı dersine geçilecektir. Aynı hafta Halk Edebiyatı dersine de başlanacaktır.

Berceste Akademi

Çankaya/Ankara

www

oguzhanhoca.net
bercesteakademi.com

Biz

Edebiyat ÖABT sistemine geçildiği günden bugüne sizlerle burada Berceste Edebiyat Akademisi olarak daima sırt sırtayız.

Facebook Hesaplarımız:

 

İrtibat

Aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle anında irtibat kurabilirsiniz:
  iletisim(@)bercesteakademi.com
  +90312 911 34 59
  +90312 911 34 59